Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

The Marshall & The Mister Spiros Физичко лице

пред 1 година Локални настани - Концерти и фестивали  Valandovo

-- ден

  • The Marshall & The Mister Spiros | Valandovo, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Valandovo
Цена: -- ден

Четврток вечер токму на Петровден празник на градот ке има голем музички земјотрес епицентарот ке биде Базенот а според скалата на забави кe биде од високо ниво..Причинителите за големиот земјотрес ке бидат едно од дуо на Диџеи составено од The Marshall & The Mister Spiros.Момците за сите спремат Вистинско изненадување...Валандово ке грмииии...

Вашите резервации направете ги на

078222573 Ристе Ѓоргиевски Цури

070323924 lupce

Ознаки:

consert oglasi

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.