Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Toyota RAV4 1.8 16v VVT-i 2WD Edinstven vo mk Физичко лице

пред 1 месец Автомобили - Теренско 4х4 (SUV)  Skopje
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

SE PRODAVA.Toyota RAV4 1.8 16v VVT-i 2WD UNIKAT GARAZIRANA 100/ posto odrzuvana za merak od penzioner socuvan extra za prodazbaFULL OPREMA abs kosnici kozen servo volan vozdusnipernicinja napred stranicni interier led svetla kozni sedista crni klimaautomatik 2 zone el prozorci H4XENON BLUE SVETLA TOYOTA ORGINAL atestirani crni stakla el retrivizori sport izduff centralna brava bordkompjuter zadnakamera rikverc 4parking senzori androidm5player dvdradio sd usb bluetot DVD cd usb mikro sd zadni Lcd ekrani na sedista .....servis soliden za odurzuvajneKOMPLET PLOCKI NOVI SERVISI POTVRDENO SO SERVISNI DOKUMENTI IMA NAPRAVENO KOMPLET SERVISI TOYOTA regestriran Do .01.12 2021 zelen karton novi gumi 4 M/S aluminski trkala crni orginal fabricki ZA seriozni kupuvaci cena nalice mesto keś ili zamena samo za Lexus Rx 400h crna boja

pali vozi bez nikakvi davacki vozilo za ne pusaci

Ručni Menjač 5 brzini BENZIN/PLIN atestiran

prosečnom potrošnjom od oko 7.4 litara na 100 pređenih kilometara.

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Toyota
Автомобил модел RAV 4 L sport
Гориво Плин / Бензин
Година 2010
Менувач Рачен
Километри 180000
Статус Се користи

Ознаки:

vvti

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.