Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

TRUVA 250 SAMO ZA MERAKLII Претпријатие

пред 1 година Автомобили - Мотоцикли  Strumica
Локација: Strumica
Цена: 1 ден

SAMO ZA LETNITE GORESTINI -POVELETE se prodava nesto retko ubav zacuvan paze i odrzuvan motor, garaziran so prekrasni performansi i dodatna oprema po licna zamisla i ukus samo za vistinski meraklii javaci na vetrot,TRUVA 250- U IKATEN izgled hromirana masina vozen i cuvan kako ocite so samo 6800 km realni, prv i edistven gazda sum si nitu macen forsiran ili pagan ( pojavani zvezdi so 4 zaba i podolg lanec za start i brzina reduktori na auspluh ) ednostavno TOP FORMA dosta zapazen po moto sobiri....povelete proverka kaj bilo koj majstor vo Strumica po vas izbor na moj trosok nema da zazalete. Ponudata vazi uste malku poradi zaminuvanje vo stranstvo...nema da zazalite IGOR 078427140

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобил модел TRUVA 250
Година 2015
Километри 6800

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.