Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Vektra 1.9 Физичко лице

пред 4 месеци Автомобили - Хачбек  Krivogashtani

2,150 ден

  • Vektra 1.9 | Krivogashtani, zaprodazba.mk
Локација: Krivogashtani
Цена: 2,150 ден

Vektra 1.9

1910 88 120

2005 dekemvri

Slovenska registracija

217100 km

Redovno servisiran

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Opel
Автомобил модел Vektra
Гориво Нафта
Година 2005
Менувач Рачен
Километри 217100
Статус Се користи

Ознаки:

opel skopje

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.