Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

WD Blue WD5000AAKX 500 GB - SATA Физичко лице

пред 7 месеци Технологија - Делови за Компјутери и додатоци  Skopje

2,000 ден

  • WD Blue WD5000AAKX 500 GB - SATA | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • WD Blue WD5000AAKX 500 GB - SATA | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • WD Blue WD5000AAKX 500 GB - SATA | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 2,000 ден По договор

WD Blue WD5000AAKX - hard drive - 500 GB - SATA 16MB CACHE .

RABOTI 100% SO GARACIJA PROVEREN, IZVADEN OD KOMPJUTER SE PRODAVA..

Дополнителни детали

Статус Used
Електронски Бренд Acer

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.