Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Yugo 45 so ates plin Физичко лице

пред 1 месец Автомобили - Мал автомобил  Skopje

20,000 ден

  • Yugo 45 so ates plin | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Yugo 45 so ates plin | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 20,000 ден По договор

Kolata registrina do 06  mes 2021 god pali vozi kontakt tel 072217922

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Друго
Автомобил модел Yugo 45
Гориво Плин / Бензин
Година 1991
Менувач Рачен
Километри 199999
Статус Се користи

Ознаки:

crvena atestplin

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.