Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Yugo koral 45 Физичко лице

пред 1 година Автомобили - Мал автомобил  Kochani

33,000 ден

  • Yugo koral 45 | Kochani, Македонија, zaprodazba.mk
  • Yugo koral 45 | Kochani, Македонија, zaprodazba.mk
  • Yugo koral 45 | Kochani, Македонија, zaprodazba.mk
  • Yugo koral 45 | Kochani, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Kochani
Цена: 33,000 ден По договор

yugo koral 45ka

Registrirano osigurano cela godina

903cc benzin so realni kilometri

Poveke info na telefon

072 721 237

Cena po dogovor

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Друго
Автомобил модел Yugo 45
Гориво бензин
Година 1991
Менувач Рачен
Километри 78000
Статус Се користи

Ознаки:

yugo mk

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.