Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Yuneec breeze 4k dron Физичко лице

пред 1 година Технологија - Друго  Skopje

15 ден

  • Yuneec breeze 4k dron | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 15 ден

Se prodava dron so 4k rezolucija full hd so 30f i hd so 60f odlicen 13mp kamera so gps,odrzuvanje na visina,da ve sledi opcija i da kruzi okolu vas i selfi opcija.

Дополнителни детали

Статус Се користи
Електронски Бренд Other

Ознаки:

pazar

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.